Tags Posts tagged with "por meteorologët japin një lajm që s’do na pëlqejë"

Tag: por meteorologët japin një lajm që s’do na pëlqejë

Temperaturat do rriten, por meteorologët japin një lajm që s’do na...

Sipas meteorologëve, për motin në fundjavë, Shqipëria mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare më të shpeshta në zonat veriore duke rrezikuar nga reshje të...