Tags Posts tagged with "por më hoqën fustanin se ashtu më donte vjehrra”"

Tag: por më hoqën fustanin se ashtu më donte vjehrra”

“Më bëri babai nuse, por më hoqën fustanin se ashtu më...

Aktorja e njohur e humorit shqiptar Rita Lati ishte e ftuar në “E Diell” në Top Channel dhe kujtoi një nga ditët më të...