Tags Posts tagged with "por i spiunojnë"

Tag: por i spiunojnë

DETAJE/ Tentuan të trafikojnë në Gjermani 20-vjeçaren, por i spiunojnë, policia...

  Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë për trafikim të qenieve njerëzore. Blutë bëjnë me dije...