Tags Posts tagged with "Pompeo vë në pikëpyetje rendin botëror"

Tag: Pompeo vë në pikëpyetje rendin botëror

SHBA, Pompeo vë në pikëpyetje rendin botëror

Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo vuri në pikëpyetje rendin e tanishëm botëror dhe tha se Shtetet e Bashkuara po marrin veprime konkrete për...