Tags Posts tagged with "Policia sekuestron pasurinë e 46 vjeçarit nga Durrësi me vlerë 2 milionë euro"

Tag: Policia sekuestron pasurinë e 46 vjeçarit nga Durrësi me vlerë 2 milionë euro

Policia sekuestron pasurinë e 46 vjeçarit nga Durrësi me vlerë 2...

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë goditur një rast të pastrimit të produkteve...