Tags Posts tagged with "Policia arreston 11 protestues"

Tag: Policia arreston 11 protestues

Policia arreston 11 protestues, mes tyre një grua dhe një adoleshent

Policia e Tiranës ka vendosur në pranga 11 protestues, banorë të Unazës së Re, mes tyre një grua dhe një djalë 17 vjec. Sipas...