Tags Posts tagged with "Plas live në studio"

Tag: Plas live në studio

Plas live në studio, Elton Ilirjani-Kujtim Gjuzit: Je mashkulli i ëndrrave...

Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i kanë habitur të gjithë mbrëmë me deklaratat e tyre live në studion e...