Tags Posts tagged with "personalitetet me pension të posaçëm"

Tag: personalitetet me pension të posaçëm

Zbardhet vendimi/ Nga Visar Zhiti tek Ela Tase e Jorgo Papingji,...

Viti 2020 vjen me lajme të mira për 14 artistë, sportistë dhe ish-të përndjekur, të cilët në bazë të një vendimi të Këshillit të...