Tags Posts tagged with "Përfundon takimi në Presidencë"

Tag: Përfundon takimi në Presidencë

Përfundon takimi në Presidencë, Basha dhe Meta vetëm 20 minuta kokë...

Ka përfunduar takimi mes krydemokratit Lulzim Basha dhe presidentit Ilir Meta.   Takimi ka zgjatur vetëm 20 minuta. Ndërkohë, Basha është larguar nga Presidenca në drejtim...

Përfundon takimi në Presidencë, Rama 60 minuta në zyrën e Metës

Kryeministri Edi Rama të mërkurën zhvilloi një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta. Takimi zgjati pak më shume se një orë dhe mësohet...