Tags Posts tagged with "PDIU i përgjigjet PD-së: Mos bëj rolin e hienave"

Tag: PDIU i përgjigjet PD-së: Mos bëj rolin e hienave

Aksidenti, PDIU i përgjigjet PD-së: Mos bëj rolin e hienave

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar sërish ndaj akuzave të partisë demokratike në lidhje me deputetin e Elbasanit, Aqif Rakipi, i cili u...