Tags Posts tagged with "PDIU dorëzon ankimimin në KQZ për Qarkun e Tiranës"

Tag: PDIU dorëzon ankimimin në KQZ për Qarkun e Tiranës

PDIU dorëzon ankimimin në KQZ për Qarkun e Tiranës

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet dorëzoi sot ankimimin në KQZ, për Qarkun e Tiranës. PDIU në një njoftim për shtyp thekson se, “ankimimi bazohet...