Tags Posts tagged with "pasi tifozët e armatosur luftojnë në tribuna"

Tag: pasi tifozët e armatosur luftojnë në tribuna

Anulohet ndeshja, pasi tifozët e armatosur luftojnë në tribuna

Një ndeshje e divizionit të dytë mes Independiente Rivadavia dhe Atlanta në Argjentinë, është anuluar të dielën, për shkak se tifozë të armatosur janë...