Tags Posts tagged with "pas ‘ngritjes në krik’lëshon kunjën e radhës ndaj Enca Haxhisë"

Tag: pas ‘ngritjes në krik’lëshon kunjën e radhës ndaj Enca Haxhisë

Roza Lati i hedh benzinë zjarrit, pas ‘ngritjes në krik’lëshon kunjën...

  TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka ndezur sërish zjarrin mes saj dhe këngëtares Enca Haxhia. Teksa një natë më parë kishte të ftuar Edona Gashin,...