Tags Posts tagged with "Pas dasmës"

Tag: Pas dasmës

Pas dasmës, bashkëshortja e Bleros  zbulon lajmin (FOTO)

Pak ditë më parë Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan dashurinë e tyre në një dasmë luksoze që bëri bashkë shumë personazhe të njohur në...