Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit: Vranësira dhe shi në gjithë vendin"

Tag: Parashikimi i motit: Vranësira dhe shi në gjithë vendin

Parashikimi i motit: Vranësira dhe shi në gjithë vendin, bien temperaturat

Java ka nisur me vranësira mesatare të shoqëruara me rreshje shiu në zonën Perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SË) me shpejtësi...