Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit për sot: Temperaturat 28 gradë"

Tag: Parashikimi i motit për sot: Temperaturat 28 gradë

Parashikimi i motit për sot: Temperaturat 28 gradë

Vijon dominimi i kthjellime në Veri dhe zonat Qendrore, por vranësira kalimtare do të ketë ekstremi Jugor i vendit. Pasditja mbetet me vranësira kalimtare...