Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit për muajin maj"

Tag: Parashikimi i motit për muajin maj

Parashikimi i motit për muajin maj, me vranësira dhe shira

Maji vjen me reshje shiu, ndërkohë që e marta dhe e mërkura do të jenë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Sipas Meteoalb, do...