Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit/ Ja çfarë thonë sinoptikanët"

Tag: Parashikimi i motit/ Ja çfarë thonë sinoptikanët

Parashikimi i motit/ Ja çfarë thonë sinoptikanët

Sot moti do të jetë me vranësira mesatare dhe reshje shiu në jug dhe juglindje në pjesën e dytë të ditës. Era do të jetë...