Tags Posts tagged with "Pamje tronditëse nga sulmi në Nju Jork (+18)"

Tag: Pamje tronditëse nga sulmi në Nju Jork (+18)

Pamje tronditëse nga sulmi në Nju Jork (+18)

Të paktën 8 persona janë vrarë dhe më shumë se 20 të tjerë u plagosën, pasi një person sulmoi me kamion një grup çiklistësh...