Tags Posts tagged with "Pamje të RËNDA/ Masakra me 49 të vrarë në xhami"

Tag: Pamje të RËNDA/ Masakra me 49 të vrarë në xhami

Pamje të RËNDA/ Masakra me 49 të vrarë në xhami, një...

Një sulm me armë zjarri ndodhi mëngjesine sotëm në një xhami në Zelandën e Re ku mbetën të vrarë 49 persona dhe u plagosën...