Tags Posts tagged with "‘Pafund e lumtur’"

Tag: ‘Pafund e lumtur’

‘Pafund e lumtur’, Ami bën dedikimin special për Ermalin pas premierës...

Të mërkurën u mbajt premiera e filmit "2Gisht Mjaltë", ku si protagonistë kryesorë ishin Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata. Premiera e filmit “2Gisht Mjaltë”,...