Tags Posts tagged with "Ora po shkon 11"

Tag: Ora po shkon 11

Ora po shkon 11, a do fillojnë arrestimet VIP?!

Një paralajmërim të fortë për zhvillime të papritura kanë dhënë dje disa gazetarë të mirëinformuar të kronikës.  Duke komentuar dosjen “Habilaj” dhe implikimin e...