Tags Posts tagged with "nuset tradicionale VIP zbulojnë jetën e re në Prishtinë pasi lanë vendlindjet"

Tag: nuset tradicionale VIP zbulojnë jetën e re në Prishtinë pasi lanë vendlindjet

FOTOT/ Jonida Vokshi dhe Afrona Dika, nuset tradicionale VIP zbulojnë jetën...

Java e dytë e shtatorit shënoi një moment mjaft special në jetën e moderatores dhe aktores së njohur, Jonida Vokshi. Pasi bëri publike disa...