Tags Posts tagged with "nuk rezulton të ketë shqiptarë të lënduar"

Tag: nuk rezulton të ketë shqiptarë të lënduar

MPJ dënon aktin barbar në Manchester, nuk rezulton të ketë shqiptarë...

  Ministria e Punëve të Jashtme dënoi në termat më të ashpër aktin barbar në Manchester ku humbën jetën 22 persona dhe u plagosën dhjetëra...