Tags Posts tagged with "nuk i duhen askujt"

Tag: nuk i duhen askujt

Shpërthen Përparim Kabo: Artistët që pranojnë shembjen e teatrit se ‘kështu...

Kur i kërkuam një intervistë për zhvillimet më të fundit rreth godinës së Teatrit Kombëtar, një nga anëtarët e bordit të këtij institucioni dhe...