Tags Posts tagged with "njihuni me parashikimin e motit për sot"

Tag: njihuni me parashikimin e motit për sot

Kthjellime dhe vranësira, njihuni me parashikimin e motit për sot

Kthjellime dhe vranësira, njihuni me parashikimin e motit për sot Moti ditën e martë parashikohet të jetë i paqendrueshëm.   Pjesa e parë e ditës parashikohet me...

Largohen reshjet por temperaturat mbeten të ulëta, njihuni me parashikimin e...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot me diell. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të...

Reshje dhe temperatura deri në 13 gradë, njihuni me parashikimin e...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të...

Reshje shiu dhe erë e fortë, njihuni me parashikimin e motit...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Zonat perëndimore do të kenë...

Njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Kthjellime dhe vranësira, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të...

Diell dhe temperatura deri në 23 gradë, njihuni me parashikimin e...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të...

Reshje lokale shiu dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm, por priten dhe intervale të shkurtra kohore me...

Vranësira dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot...