Tags Posts tagged with "njihet si “ultras” i Lacios"

Tag: njihet si “ultras” i Lacios

EMRI/ Kush është shqiptari i Kamorras, njihet si “ultras” i Lacios

Mediat italiane japin detaje nga megaoperacioni i sotëm në Romë dhe në Napoli. Duke cituar policinë ato raportojnë se është i përfshirë edhe një...