Tags Posts tagged with "një prej agresorëve filmoi gjithçka ‘live’ në Facebook"

Tag: një prej agresorëve filmoi gjithçka ‘live’ në Facebook

Pamje të RËNDA/ Masakra me 49 të vrarë në xhami, një...

Një sulm me armë zjarri ndodhi mëngjesine sotëm në një xhami në Zelandën e Re ku mbetën të vrarë 49 persona dhe u plagosën...