Tags Posts tagged with "Negociatat/ Vuloset sot ‘fati’ i Shqipërisë"

Tag: Negociatat/ Vuloset sot ‘fati’ i Shqipërisë

Negociatat/ Vuloset sot ‘fati’ i Shqipërisë, zbardhet vendimi i Italisë dhe...

Sot pritet vendimi për çeljen ose jo të negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, teksa liderët e BE do të mblidhen në samitin...