Tags Posts tagged with "ne jemi shumica"

Tag: ne jemi shumica

Basha në Kavajë me biznesin e vogël: Të bashkohemi, ne jemi...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u takua me pronarë dhe të punësuar në biznesin e vogël në Kavajë, të cilët shprehen kundër futjes...