Tags Posts tagged with "Ndryshohen krerët e Tatimeve e Doganave"

Tag: Ndryshohen krerët e Tatimeve e Doganave

Ndryshohen krerët e Tatimeve e Doganave, Shehaj zv/ministre

Kryeministri Edi Rama ka bërë ndryshime në drejtimin e institucioneve Tatimore dhe Doganore. Rama ka liruar nga detyra drejtoreshën e Përgjithshme të Tatimeve Briseida Shehaj,...