Tags Posts tagged with "ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit degjeneron në sherre"

Tag: ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit degjeneron në sherre

Futet ambulanca në fushë, ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit degjeneron në...

Po luhet në Korçë kryendeshja e Kategorisë Superiore mes Skënderbeut dhe Partizanit e cila ka degjeneruar në sherre. Ka pasur tension në triubunën e...