Tags Posts tagged with "ndërron jetë 19-vjeçari dhe plagosen dy të tjerë"

Tag: ndërron jetë 19-vjeçari dhe plagosen dy të tjerë

DETAJE/ Aksident i rëndë në Tiranë, përplasen dy mjete, ndërron jetë...

  Një aksident me pasojë vdekjen e një 19-vjeçari ka ndodhur në autostradën Vorë-Tiranë. Policia sqaron se shkak i aksidentit ka qenë lagështira, e cila ka...