Tags Posts tagged with "ndërhyn Policia"

Tag: ndërhyn Policia

Nuk e pranoi dot ndarjen, i riu i dërgon fotot nudo...

Një histori mes të rinjve që përfundon keq, aq sa duhet dhe ndërhyrja e policisë. Ata ishin të fejuar dhe ndonëse mjaft të rinj, provonin...

Kontrollet në shkolla, dy persona kapen me thika, ndërhyn Policia

Policia e Durrësit ka sekuestruar dy armë të ftohta dhe një pistoletë imituese, teksa ka vene ne pranga nje person dhe dy të tjerë...