Tags Posts tagged with "Ndahet nga jeta ish-kreu i Komunitetit Mysliman"

Tag: Ndahet nga jeta ish-kreu i Komunitetit Mysliman

Ndahet nga jeta ish-kreu i Komunitetit Mysliman

Ish-kreu i Komunitetit Mysliman, Selim Muça është ndarë nga jeta. Lajmi bëhet i ditur nga familjarët e Muçës dhe drejtues të Komunitetit Mysliman. Selim Muça vuante...