Tags Posts tagged with "Moti për ditën e mërkurë"

Tag: Moti për ditën e mërkurë

Moti për ditën e mërkurë, 6 nëntor 2019

Moti do të jetë i vranët me reshje shiu dhe stuhi me intesitet të lartë në zonën Veriperëndimore. Era do të jetë me intesitet...

Moti për ditën e mërkurë, 25 shtator 2019

  Dita e mërkurë dt 25 Shtator  mot do tëjetë  me kthjellime dhe kalime vranësira të pakta në relievet malorë.  Era do të jetë me drejtim  Verilindje  (NE) me shpejtësi  8-15 m/sek në...