Tags Posts tagged with "Moti për ditën e enjte"

Tag: Moti për ditën e enjte

Moti për ditën e enjte, 25 shkurt 2021

Paraditja mbetet me vranësira dhe reshje të pakta shiu e dëbore në pjesën më të madhe të vendit. Pasditja do të sjellë shtimin e reshjeve...

Moti për ditën e enjte, 16 Janar 2020

Në vend po ndikojnë rryma të ftohta ajrore me origjinë Veriore të shoqëruara me erë të vrullshme. Orët në vazhdim moti parashikohet i kthjellët. Mesdita...