Tags Posts tagged with "Moti/ Nesër parashikohet rënie drastike e temperaturave"

Tag: Moti/ Nesër parashikohet rënie drastike e temperaturave

Moti/ Nesër parashikohet rënie drastike e temperaturave

Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta duke rrezikuar reshje të izoluara shiu e dëbore. Pas mesditës, ka një...