Tags Posts tagged with "Moti/ Ja çfarë iu pret nesër"

Tag: Moti/ Ja çfarë iu pret nesër

Moti/ Ja çfarë iu pret nesër

Edhe gjatë ditës së nesërme meteorologët parashikojnë reshje shiu në të gjithë territorin e vendit. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit: Sot...