Tags Posts tagged with "MOTI e premte 13 Dhjetor 2019"

Tag: MOTI e premte 13 Dhjetor 2019

MOTI e premte 13 Dhjetor 2019

Shi, dëborë dhe... / Ja çfarë rezervon moti për nesër RESHJET Gjatë ditës priten shira mesatare në qarqet Shkodër, Kukës, Vlorë dhe Gjirokastër dhe lokalisht mesatare...