Tags Posts tagged with "MOTI e mërkurë 11 Shtator 2019"

Tag: MOTI e mërkurë 11 Shtator 2019

MOTI e mërkurë 11 Shtator 2019

Do të jetë mot me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh. Reshjet e shiut do te jenë të herëpashershme, përgjatë relieveve malore reshjet do të jenë...