Tags Posts tagged with "MOTI e dielë 20 tetor 2019"

Tag: MOTI e dielë 20 tetor 2019

MOTI e dielë 20 tetor 2019

RESHJET Nuk priten reshje në të gjithë qarqet. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 14 / 23 °C në vendet e ulëta: 13...