Tags Posts tagged with "Mos harroni çadrën! Sot reshje shiu dhe stuhi në këto zona"

Tag: Mos harroni çadrën! Sot reshje shiu dhe stuhi në këto zona

Mos harroni çadrën! Sot reshje shiu dhe stuhi në këto zona

Moti do të mbetet i paqëndrueshëm me vranësira dhe rreshje shiu me stuhi në zonën Jugperëndimore, në zonat malore do të ketë rreshje bore....