Tags Posts tagged with "Modelja shqiptare çmend Kroacinë me trupin seksi (Foto)"

Tag: Modelja shqiptare çmend Kroacinë me trupin seksi (Foto)

Modelja shqiptare çmend Kroacinë me trupin seksi (Foto)

Modelja shqiptare, Iris Shala, nuk ka hezituar kurrë t’i tregojë linjat trupore. Ajo njihet si modele që vepron në Kroaci dhe ky tashmë nuk është...