Tags Posts tagged with "Miliona ndjekës në rrjetet sociale"

Tag: Miliona ndjekës në rrjetet sociale

Miliona ndjekës në rrjetet sociale, Aurela Gaçe thumbon keq kolegët: S’më...

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme. Por ashtu si disa kolegë të saj, Aurela mendon se shumë...