Tags Posts tagged with "Meta takon ministrin austriak: Austria nënshkroi pro hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE"

Tag: Meta takon ministrin austriak: Austria nënshkroi pro hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE

Meta takon ministrin austriak: Austria nënshkroi pro hapjes së negociatave të...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, priti sot në një takim Ministrin Federal për Evropën, Integrimin dhe Punët e Jashtme të Republikës së Austrisë, Alexander...