Tags Posts tagged with "Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme"

Tag: Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Reshje shiu dhe dëbore, mësoni si do të jetë moti ditën...

Dita e Shtunë parashikohet me reshje shiu që në orët e para të 24-orëshit me intensitet të ulët. Në lartësitë mbi 200 metër reshje...

Reshje shiu dhe rrebeshe, mësoni si do të jetë moti ditën...

Ditë pranverore trokitën në vend këtë fillim shkurti. Moti me diell i këtyre ditëve do të pasohet nga ditë me reshje shiu dhe rrebeshe....

Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Moti ditën e sotme do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare  në zonën e Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë me...