Tags Posts tagged with "Mesila Doda : Ky ishte gabimi i vetëm i Sokol Olldashit"

Tag: Mesila Doda : Ky ishte gabimi i vetëm i Sokol Olldashit

Mesila Doda : Ky ishte gabimi i vetëm i Sokol Olldashit

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda i është përgjigjur deklaratës së ish kryeministrit Sali Berisha për garën për kreun e PD si dhe përmendjen...