Tags Posts tagged with "mesazhi për Kadarenë (Foto me VIP-a)"

Tag: mesazhi për Kadarenë (Foto me VIP-a)

Dashuria për të është një teshtimë, ky është gazetari që u...

Shantazhonte dhe kërcënonte gazetaren, arrestohet 26-vjeçari nga Mallakastra Dosja.al ka zbardhur detaje të reja rreth gazetarit Sadik Sejdinaj që ra sot në pranga pasi akuzohet...