Tags Posts tagged with "Mesazhet paralajmëruese/ “Enver Hoxha do iu hajë kokën”! Kur Xhevat Korça u përball në qeli me Mehmet Shehun e Kadri Hazbiun"

Tag: Mesazhet paralajmëruese/ “Enver Hoxha do iu hajë kokën”! Kur Xhevat Korça u përball në qeli me Mehmet Shehun e Kadri Hazbiun

Mesazhet paralajmëruese/ “Enver Hoxha do iu hajë kokën”! Kur Xhevat Korça...

Historia e një qëndrestari të rrallë në burgjet komuniste. Si u fut në grevë urie në burgun e Burrelit dhe nuk pranoi ta ndërpresë...